Krusti Rīgā

Bēru noslēgumā tradicionāli kapu kopas galvgalī tiek iestiprināts krusts. Piedāvājumā pieejami divu veidu krusti ar klasisku, dabīga koka krāsu un faktūru. Vārds “krusts”, visticamāk, ienācis latviešu valodā no senaugšvācu valodas (Christ — ‘Kristus’) caur senkrievu valodu.

 

Vēl mūsdienās dažās izloksnēs un dialektos (piemēram, latgaliešu valodā) krustu sauc par kristu. Burts u vārdā varētu būt ienācis, krists kontaminējoties ar latīņu vārdu crux — ‘krusts’. Tā kā Latvijas iedzīvotāji iepazinās ar kristietību ne vien no austrumiem ar slāvu starpniecību, bet arī no rietumiem, krusta nosaukums Latvijas rietumdaļā varētu būt veidojies senskandināvu valodu ietekmē (kross — ‘krusts’).

 

Forma krists radusies pirms 12. gadsimta, bet krusts pirmo reizi minēts 16. gadsimta tekstos. Lūdzam sazināties ar mūsu apbedīšanas biroju Rīgā, lai saņemtu konsultāciju par iespējamo krusta izvēli un cenu. Katrs cilvēks pēc nāves ir pelnījis šo tradīciju un lai arī jūsu tuvinieka galvgalī tiek iestiprināts krusts. Diennakts konsultācijas (pa tālr.) visu jautājumu risināšana un profesionālu palīdzība cienīgu bēru organizācijā.

Kallava – labākie zārki Rīgā!

Apbedīšanas birojs Rīgā – uzņēmums SIA Kallava ar ilggadēju darba pieredzi, profesionālu un iejūtīgu attieksmi pret tiem, kam nepieciešama mūsu palīdzība. Apbedīšanas birojs Rīgā – uzticiet organizēšanas pienākumus mūsu pieredzējušajai komandai. SIA “Kallava” piedāvā izvēlēties atbilstošu zārku, krustu, transporta pakalpojumus mirušā pārvešanai un arī bēru dalībnieku nokļūšanai kapos.

 

Pēc Jūsu vēlēšanās varam sarīkot mācītāja vai bēru vadītāja organizētu izvadīšanas ceremoniju. Piedāvājam griezto ziedu un kompozīciju, lentu un vainagu pasūtīšanu. Pēc Jūsu pieprasījuma piedāvājam bēru organizēšanu par pieņemamām cenām. Aicinām zvanīt mums 29431718 vai 29460377, apbedīšanas birojs Rīgā.

Lai apskatītu zārku piedāvājumu spiediet šeit.

Nodrošinām mirušā transportēšanu no mājām uz morgu un uz atdusas vietu kapos. Transports ir vienmēr tīrs un akurāts. Iespējams pasūtīt vainagus, lentas, grieztos ziedus un kompozīcijas.