Zārki Rīgā

Piedāvājumā ir dažādas koksnes un toņu zārki Rīgā. Jūs varat izvēlēties arī auduma drapējumu un individualizētus zārkus. Mēs piedāvajam ļoti plašu klāstu ar zārkiem un mēs varam izskatīt jūsu vēlmes indivudāli. Ar profesionālu un induvidiālu attieksmi izskatīsim jūsu jautājumus, lai izvēlētos piemērotāko zārku jūsu tuviniekam. Lai apskatītu zārku piedāvājumu spiediet šeit.

 

Tie var būt atšķirīgi pēc izmēra, formas, dizaina un komplektācijas. Mūsu speciālisti ir gatavi jums palīdzēt aizgājušajam atbilstošu zārku, ņemot vērā jūsu vēlmes. Zārkam ir nozīme bēru ceremonijā, nereti cilvēki kopā ar aizgājušo zārkā vēla ievietot dažādas lietas, piem. fotogrādijas, vēstules, piemiņas zīmes.

 

Šeit nemēdz būt nekādi ierobežojumi, izņemot gadījumos, ja mirušais cilvēks nav paredzēts kremēt, tādā gadījumā nedrīkst zarkā ievietot metāla vai stikla priekšmetus. Jau vēsturiski cilvēki izvadot savus tuviniekus ir pievērsuši lielu uzmanību zārka izvēlei. Zārki Rīgā ir viens no jautājumiem, kuru mūsu apbedīšanas birojs palīdzēs atrisināt gatavojoties bēru ceremonijai. Lūdzam sazināties ar mūsu apbedīšanas biroju Rīgā, lai saņemtu konsultāciju par iespējamo zārka izvēli, formu, materiāliem, izmēriem un komplektāciju.

Kallava – labākie zārki Rīgā!

Zārks ir aizverama kaste, kas paredzēta cilvēka mirstīgo atlieku pārvietošanai, uzglabāšanai un izstādīšanai. Atkarībā no tradīcijām zārks ar mirušo pēc bērēm parasti tiek apglabāts zemē, novietots kapenēs vai kremēts. Zārkus gatavo no koka, metāla un citiem materiāliem, un tiem var būt dažādas formas, no kurām populārākās ir taisnstūra, sešstūra un astoņstūra.

 

Apbedīšanas birojs Rīgā – uzticiet organizēšanas pienākumus mūsu pieredzējušajai komandai. SIA “Kallava” piedāvā izvēlēties atbilstošu zārku, krustu, transporta pakalpojumus mirušā pārvešanai un arī bēru dalībnieku nokļūšanai kapos. Pēc Jūsu vēlēšanās varam sarīkot mācītāja vai bēru vadītāja organizētu izvadīšanas ceremoniju. Piedāvājam griezto ziedu un kompozīciju, lentu un vainagu pasūtīšanu. Pēc Jūsu pieprasījuma piedāvājam bēru organizēšanu par pieņemamām cenām. Aicinām zvanīt mums 29431718 vai 29460377, apbedīšanas birojs Rīgā.

Ja jūs vēlaties uzzināt par krustiem, spiediet šeit.

Nodrošinām mirušā transportēšanu no mājām uz morgu un uz atdusas vietu kapos. Transports ir vienmēr tīrs un akurāts. Iespējams pasūtīt vainagus, lentas, grieztos ziedus un kompozīcijas.